Dovol, abychom tě uvítali v kopřivnické Fejkovně!

Druhý domov a útočiště pro všechny alkoholiky, abstinenty a paliče. Tak přesně tím je pro nás kopřivnická Féjkovna a ničeho se neboj, protože jedno teplé místečko držíme i pro tebe!Pro svou tlupu prosím rezervuj stůl předem

Luděk Vymětal
El Capitáno fejkovny

Chceš nás navštívit s celou svou tlupou? Pak ti doporučíme vytvořit si rezervaci u nás předem, a to z několika důvodů. Předně se zdá, že nás mají všichni rádi, a asi proto máme pořád narváno. Kapacitně jsme omezeni, jinak ale omezení nejsme vůbec, to se zase neboj. To je první důvod.

Druhým důvodem je ten fakt, že rezervace u nás je velice snadná. Stačí zavolat nebo napsat SMS na číslo +420 731 189 353 nebo na +420 732 902 335. My ti obratem tvou rezervaci potvrdíme. Do SMS nezapomeň napsat čas a datum rezervace, počet osob a své jméno.

Takže to byl druhý důvod. Třetím důvodem je důvod nejdůležitější. Jednou k nám přišla větší skupinka lidí a na jednoho borce už nevyšlo místo. Tak tam celou dobu chudák stál. Znáš ten nepříjemný pocit? A nám takové věci vadí, protože takový človíček pak na nás nemá pozitivní vzpomínky.

A to je prostě špatně. Takže děvčata a chlapci, rezervujte, rezervujte a rezervujte! ​P.S Můžeš samozřejmě i zavolat.Kde a kdy najdeš Féjkovnu s otevřenými dveřmi

16:00–22:00 Úterý - Čtvrtek
16:00–24:00 Pátek - Sobota*
* dokud neodpadneš
16:00–21:00 Neděle**
** v pondělí je zavřeno, stůněme

Budeme se na tebe těšit v Kopřivnici na francouzské ulici s číslem popisným 1322. Na jedné straně je vchod do fitness centra SpalGym a z druhé strany je právě vchod do Féjkovny. Pokud tedy doma řekneš, že jdeš do fitness centra, vlastne lhát nebudeš!

Kontakt a další nepotřebné nesmysly (fejkoviny)

Odpovědný vedoucí:
Luděk Vymětal a.k.a El Capitáno
IČO:
291 593 37
Tel.:
+420 731 189 353

Barmanky:
Pěkné
Kvalita piva:
Exkluzivní
Kvalita tabáku:
Prvotřídní