Dovol, abychom tě uvítali v kopřivnické Fejkovně!

Druhý domov a útočiště pro všechny alkoholiky, abstinenty a paliče. Tak přesně tím je pro nás kopřivnická Féjkovna a ničeho se neboj, protože jedno teplé místečko držíme i pro tebe!Nabídka vodních dýmek a pár slov duchovního tatínka

Opět tě zdraví Michal. Vítej v sekci s nabídkou vodních dýmek. Prý jsem hlavní fajnšmekr, co se týče vodáren. No tak to úplně nevím, jelikož zde mezi námi jsou i další fajnoví huliči a velcí znalci.

Tak, či tak. Úkol popsat a ukázat ti všechny varianty vodáren, které u nás ve Fejkovně nabízíme, připadl právě na mě. Tak pojďme na to. Čím dříve si to povíme, tím dříve můžeme jít rozpálit uhlíky. A to je zřejmě hlavní věc, proč jsi tady, no ne?

A mimochodem, mám kamaráda, který si jednou z Egypta přivezl vodní dýmku i s velkým množstvím tabáku s sebou domů. Vůbec ji nepoužíval a celá mu zrezivěla. Pro něj tato stránka není a měl by rychle upalovat pryč.

A my ostatní, pojďme na to!

Michael Kubík
Praotec Féjkovny

Standard

Standardní verze naší vodní dýmky tě zvedne ze židle. Může fungovat jako vzpruha po náročném dni. Lépe řečeno, funguje jako vzpruha po náročném dni. Můžeš mě vzít za slovo. Není to sice ověřené žádnými vědeckými studiemi, ale z našich fejkových zkušeností vyplývá, že vodní dýmka jako taková je výbornou náhradou meditačních cvičení. Ano, je to barbarské, ale funguje to. Co taky čekat od naší kopřivnické Féjkovny. My nabízíme jenom fejková řešení. Fejková řešení, která fungují!


Exclusive

Pokud už ale opravdu potřebuješ vypustit páru, pak ti doporučím tuto exkluzivní variantu. Její exkluzivita spočívá hlavně v tom, že jsme nedokázali vymyslet lepší název. Tak jsme to zase zfejkovali. Každopádně tato varianta se liší od té standardní těmito prvky: Do vázy ti dáme ovoce. Tvá váza bude podsvícená LED osvětlením (ale nemusí být, podle tvé volby). A navrch ti přidáme chladící náustek, což je úplně TOP. Abych to shrnul, exkluzivní verze tě vystřelí do oblak a v análech naší fejkové kroniky budeš již navždy označen jako Létající Čestmír. A to se vyplatí!


Temná strana síly

Tato verze tě vystřelí do kosmu, na druhou stranu bys měl být připraven na to, že tam poletíš pěkně dlouho. Varianta Temné strany síly je čistě jen pro maniaky. Nikomu jinému bych ji ani nedoporučil. V čem se liší od předchozích variant? Jen ti, kteří jí vyzkoušeli ví, co Temná strana síly vše obnáší. Pokud chceš poznat Temnou stranu síly, musíš jí vyzkoušet. Nedá se to popsat. Dokud ji nevyzkoušíš, nikdy nebudeš vědět, o čem je. Pokud máš odvahu a koule, běž do toho. Pokud ne, nikdo ti tady hlavy neutrhne. Jedná jediná věc je jistá. TSS tě pořádně zkouří.


Kde a kdy najdeš Féjkovnu s otevřenými dveřmi

16:00–22:00 Úterý - Čtvrtek
16:00–24:00 Pátek - Sobota*
* dokud neodpadneš
16:00–21:00 Neděle**
** v pondělí je zavřeno, stůněme

Budeme se na tebe těšit v Kopřivnici na francouzské ulici s číslem popisným 1322. Na jedné straně je vchod do fitness centra SpalGym a z druhé strany je právě vchod do Féjkovny. Pokud tedy doma řekneš, že jdeš do fitness centra, vlastne lhát nebudeš!